top of page

Ochranný nástřik kůže - lakování nových vozů

Automobilová useň:

V automobilech se v 99% používá hovězí useň, která je barvena polyuretanovou barvou a u kvalitnějších výrobců i chráněna čirým lakem.  

Jak to funguje:

Našim cílem je zvýšení odolnosti kůže. Za léta praxe víme, kde se automobilový interiér nejvíce opotřebovává a nejlepším řešením je prevence poškození zvýšenou ochranou těchto míst. Kůže je z koželužny chráněna  po celé ploše konstantní vrstvou barvy a laku. My aplikujeme další vrstvu totožného laku jako koželužna na původní materiál a tím přidáme vrstvu, která zvýší odolnost právě na exponovaných místech sedačky a přitom zůstane originální vzhled i povrch. Nástřik chrání hlavně barevnou vrstvu, která se neošoupe, a tedy není nutné kůži renovovat. Co nástřik nedokáže je ochrana před hrubým zacházením a zničením výplně. Stále se jedná o nástřik v řádech desetin mm a při násilném vrypu např. klíčemi v kapse neodolá, ale poškození je menší. Taktéž nelze nástřik považovat za ochranu před vysezením výplně sedačky, které je způsobeno nevhodným nasedání a váhou řidiče. 

Aplikace:

Po dezinfekci kůže je na místo nástřikem provedeno lakování a následné zasušení. Po aplikaci celý interiér naimpregnujeme našim ochranným přípravkem na kůži a vůz je připraven na své první kilometry. 

Pro koho je služba vhodná:

- prodejci a dealeři nových vozidel

- majitelé nových vozů

- majitelé lehce jetých vozů 

Délka výdrže:

Při pravidelné kontrole našeho nástřiku a jeho případném znovuobnovení je možné kůži udržet v původním stavu.  

Možnost aplikace:

- Ochranný nástřik běžně aplikujeme u nás na provozovně, kde k tomu máme nejlepší možné pracovní prostředí. 

- V případě služby "Před předáním vozu zákazníkovi" v autosalónu, pak ideálně v přípravné místnosti autosalónu, kde interiér vozu připravíme, zbavíme přepravních ochranných potahů, zkontrolujeme, provedeme nástřik a impregnaci. Výhoda této služby je zamezení rizika poškození vozu při přepravě a eliminujeme nutnost vozem najet zbytečné km k nám na provozovnu.

- Za předpokladu splnění určitých pracovních podmínek lze nástřik provést i u zákazníka. 

Ferrari
Bentley
Corvette
BMW

Ceník:

Cena za automobil je 4.500Kč bez DPH 21%. 

bottom of page